שימוש חכם בנורות חיסכון לבית

שימוש חכם בנורות חיסכון לבית
בתוך 03/08/2014 בתוך מאמרים

במשרדים כבר במשך שנים ארוכות אנחנו יכולים למצוא נורות חיסכון שמורידות את עלות החשמל במעל 50 אחוז. עם זאת עדיין בבתים רבים בישראל אנחנו רואים שאנשים פשוט מוותרים על האפשרות הזאת ואז מקבלים חשבון חשמל גבוה מדי חודש.

בכתבה הבאה נלמד אתכם איך לבצע שימוש חכם בנורות חיסכון לבית ואיך אתם יכולים לקבל את התוצאה הטובה ביותר מבחינת תאורה בלי להוציא הרבה כסף.

שימוש חכם בנורות חיסכון לבית

איזה נורות חיסכון אפשר למצוא בתחום ?

בשנים האחרונות הטכנולוגיה מאוד מתקדמת ולכן אפשר למצוא סוגים רבים של נורות חיסכון החל מנורות לד פשוטות ועד נורות פלורסנט יוקרתיות. מעבר לכך חשוב להבין שהעיצוב הוא בכלל לא קשור לנורה ואפשר לקחת גוף תאורה מאוד יוקרתי ולשים עליו את כמעט כל סוגי הנורות במידה ויזה יהיה תואם.

כמה אפשר לחסוך בעזרת שימוש בנורות לד ?

החיסכון של נורות חיסכון מסוג לד יכול להיות מעל 50 אחוז ובחלק מהמקרים גם מגיע לחיסכון אדיר של מעל 70 אחוז. במידה ויש לכם בית גדול עם הרבה גופי תאורה אתם יכולים להגיע לחיסכון של אלפי שקלים בכל שנה.

עם זאת חשוב לשמור על העיצוב ועל הבית מואר בצורה נכונה

כנסו כבר עכשיו לקטלוג שלנו כדי ללמוד על איך אפשר לקבל את אותה התוצאה בדיוק וגם לשמור על הסביבה לחסוך הרבה כסף בחשבון החשמל שלנו בעזרת שימוש בנורות שיכולות לחסוך באנרגיה וכמובן להוזיל לנו את העלות .

 

שתף מאמר
להשאיר תגובה