חזון וערכים

חזונה של חברת "אורות העמקים" וערכיה, הינם נר לרגליה כבר מיום הקמתה והם אשר הובילה אותה לקדמת הבמה בתחומה בישראל. אנו ב"אורות העמקים" מאמינים שערכים אלו הנם בסיס החברה ועלינו לדבוק בהם השכם והערב.

הצוות

עוצמתה של "אורות העמקים" הינה בעיקר עוצמת האנשים שבה. האוירה ורוח הצוות בחברה קשורים בקשר ישיר לתוצר, ולפעילות החברה במגוון התחומים בהם היא עוסקת, מה שמאפשר לנו לפעול כמקשה אחת למען המטרות העסקיות של החברה.

הגינות והוגנות

חברת "אורות העמקים" מקפידה לשמור על רמות מוסר גבוהות ביותר אל מול כלל הגורמים העובדים מולה כגון: ספקים, עובדים, לקוחות ואחרים, וכחברה הפועלת במגוון תחומים בפריסה כה רחבה עליה לשמור על אתיקה, אמינות ויושר שהינם הבסיס להצלחתה של החברה

הלקוח

כחלק מהשאיפה והחתירה להיות הטובים ביותר רואה חברת "אורות העמקים" את הלקוח לא רק כגוף אשר עימו מתבצעות עיסקאות אלא גם כבעל ברית אסטרטגי אשר אולי ביום מן הימים יבוצעו עימו שיתופי פעולה ולכן השאיפה הינה לא רק לתת את השירות הטוב ביותר באיכות הטובה ביותר אלא גם לשמור על קשר אישי עם הלקוח ולתת לו להרגיש כחלק בלתי נפרד מן החברה.

השאיפה לצמיחה מתמדת

בשביל לקיים סביבה עסקית פעילה תוך שמירת ההובלה בתחום אל מול המתחרים, ישנו צורך מתמיד לחדשנות וקדמה. "אורות העמקים" פועלת רבות להרחיב את פעילותה ולהמשיך למתג את עצמה כפורצת דרך במגוון התחומים בהם היא עוסקת.